Dla stałych klientów: darmowe zakupy

Rozdajemy punkty za zakupy! Od początku istnienia naszego sklepu istnieje w Skarpetkowo.pl program lojalnościowy „Darmowe zakupy” dla stałych klientów, dzięki któremu można zrobić u nas zakupy nie wydając ani złotówki – wystarczy mieć w sklepie założone konto i przy składaniu zamówień pamiętać o zalogowaniu się na nie. Ważność punktów jest bezterminowa!

Za każde 10 zł wydane podczas zakupów dostaniecie 1 punkt. Punkty te można użyć w celu zrobienia u nas zakupów za darmo. Czyli bez gotówki. Czyli tak jak wszyscy lubią 🙂

Szczegóły Programu Lojalnościowego Skarpetkowo.pl – kliknij tutaj.

Polecam!

Wasz Kazik

4 komentarze do “Dla stałych klientów: darmowe zakupy”

 1. Tomasz  on Marzec 10th, 2009

  Bardzo dobry pomysł ale czy na pewno jest on opłacalny? Jakie macie korzyści z tego?

 2. Kazik  on Marzec 15th, 2009

  Nasza korzyść to korzyść klienta, który od czasu do czasu może od nas otrzymać skarpetki za darmochę. Niekoniecznie dla siebie. Czasem na prezent dla bliskiej osoby lub znajomego. I tak się wieść o skarpetkach ze Skarpetkowa rozchodzi. Na pewno jest to bardziej opłacalne (darmowe rozdawanie skarpetek) niż płacenie grubych tysięcy zł idiotycznym agencjom reklamowych „za reklamę”, z której jak dla nas osobiśvie nigdy nic dobrego nie wynikło. A dlaczego? Bo ludzie nie chcą w normalnych warunkach wierzyć, „że takie skarpetki w ogóle istnieją”. Ano istnieją. I jesteśmy skłonni dać je gratis naszym klientom, którzy będą je nosić sami i jeszcze poniosą dobrą nowinę gdzieś dalej do ludzi. Jednym słowem – w tym szaleństwie jest metoda! – jak powiedział Szekspir.

 3. Mirosław Glaser  on Czerwiec 25th, 2009

  Kupiłem Bioaktywne skarpetki zdrowotne SILVER SEACELL algi morskie i jony srebra. Byłem zaskoczony ich jakością i skutecznym działaniem. Nareszcie moje stopy się nie męczą podczas dłuższych podróży, po praniu zachowują swoją wysoką klasę. Pierwszą parę kupiłem w sklepie z artykułami rehabilitacyjnymi, jednak więcej już nie dostałem bo ciągle było brak rozmiaru 44-46. Znalazłem wreszcie w internecie firmę http://www.skarpetkowo.pl i pełne zaskoczenie, wszystkie rozmiary i kolory były dostępne. Zamówiłem 3 pary i drugie zaskoczenie, można płacić błyskawicznie przez Inteligo a firma błyskawicznie powiadamia o kolejnych czynnościach związanych z przelewem, wysyłką, nawet podaje numer przesyłki kurierskiej. Trzecie zaskoczenie dostawa została zrealizowana błyskawicznie, na drugi dzień po zamóweieni kurier dostarczył przesyłkę do domu.
  I czwarte zaskoczenie przesyłka zgodna z zamówieniem rozmiar i kolor się zgadzają, dostałem certyfikat Obywatelstwa Miasta Skarpetkowo.pl.
  Już planuję zakup innych skarpet i na pewno polecę Firmę swojej rodzinie i znajowym.

 4. Kazik  on Sierpień 1st, 2009

  Mirosław – serdecznie dziękujemy za wyrazy uznania. Gratulujemy nabycia obywatelstwa Miasta Skarpetkowo.pl i witamy Cię w naszej małej, ale zgranej społeczności! Będzie nam niezmiernie miło usłyszeć Twoje zdanie na temat skarpetek zdrowotnych z jonami srebra SILVER SEACELL. Dla nas osobiście ten produkt to rewelacja i prawdziwy przyjaciel stóp. Jednak jak już pisałem w jakiejś poprzedniej notce http://blog.skarpetkowo.pl/2008/01/24/pierwsze-opinie-na-temat-srebra-w-butach/ dla każdej matki jej dziecko jest najpiękniejsze, więc chętnie dowiemy od osób postronnych (użytkowników) co myślą na temat produktu i czy są jakieś rzeczy, które możnaby jeszcze w nim ulepszyć.


Zostaw odpowiedź