Allegrowinek c.d.

Na początek trzy konkretne:

1. „Skarpety zachowują się tak, jak przedstawiono w ofercie. Trudno w to uwierzyć, ale po raz pierwszy od lat nie czuję dyskomfortu przy zdejmowaniu butów. Polecam innym potrzebującym allegrowiczom.”

2. „Szybko i sprawnie, Produkt 1 klasa idealnie sie je nosi oraz spełniają wszystko do czego są przeznaczone. Zaznaczam tez ZE NOGA SIE NIE POCI !!!! Byle takich wiecej sprzedajacych. P*O*L*E*C*A*M”

3. „Polecam bardzo Allegrowicza i skarpetki po prostu rewelacja. Mąż testował skarpetki trzy dni i żadnego zapachu, po prostu SUPER.”

Trzy od długodystansowców:

1. „przesyłka ok, towar ok, fajna rzecz na krótką metę i w przypadku problemów ze smrodem z nóg. Polecam chodzić w nich jak najdłużej od założenia.”

2. „Super skarpety. Osoba obdarowana nimi prawie ich z nóg nie zdejmuje!!!”

3. „Super, nareszcie można powrócić do miesięcznego cyklu mycia stóp!”

Dwa od niedowiarków:

1. „Stawiam 100% pozytywny komentarz!!! Sama nie wierzyłam, ale tonący wszystkiego się chwyta! I jakaż niespodzianka. Jestem tak zadowolona i z towaru i współpracy ze sprzedającym, że mam zamiar kupować u niego dalej!!!! POLECAM gorąco!!!”

2. „Komentarz z opóźnieniem bo czekałem na opinie osoby której kupowałem.Dziś wiem,że „super” -cytuje opinie. Dlatego śmiało polecam pomimo, że nie do końca ufałem. A na tych nogach to naprawdę chrzest bojowy.Ekstrema po jednym dniu.POLECAM”

I na koniec w roli wisienek na torcie – dwa poetyckie:

1. „Proza życia (skarpetki) ujęta w formułę marzenia. Naprawdę są wspaniałe! Kupuj, bo warto!!!” (komentarz do skarpetek Bike Deodorant z Tactelem)
2. „Skarpety takie, że na nogach ich nie czuć, są jedwabiście nieobecne, choć rolę swą spełniają!!! Polecam!!!”(komentarz do skarpetek bambusowych)

c.d.n.

Zostaw odpowiedź