3x TAK!

Komentarze od użytkownika, który przetestował 3 różne modele naszych skarpetek:

„skarpety są mega kosmos !! dla testu nosze juz 5 dzien te same ! hehhehe !!! i nic….. pachna fabryka !! stopa sie nie poci , nie marznie !! POLECAM !!!!!!!!!!!!!” (skarpetki Sport Deo).

„mega pozytyw !! kolejny produkt i kolejne mega pozytywne uczucie z korzystania !! poleeeeeeeeeeecam !! kupujcie te skarpety a obiecuje ze mina problemy ze smrodem i zapoconymi stopami !!” (skarpetki wizytowe Deo, klasyczne).

„wszystkie modele skarpetek z tej firmy sa GODNE POLECENIA !! kupilem 3 rozne i daje 3 mega pozytywy !! szybko , bezproblemowo , tanio i super jakość !! polecam i bedę kupował ponownie !! ” (skarpetki Bike Deodorant z Tactelem).

Skarpetkowo.pl serdecznie dziękuje za wytrwałość w testowaniu oraz za szczere i niczym nieskrępowane opinie. Jako wyraz wdzięczności prosimy przyjąć od nas w podarunku medal za zasługi w postaci pachnącej skarpetki, której podobizna poniżej.

Pachnące skarpetki

Prosimy powiesić w samochodzie w miejscu nieśmiertelnej choineczki. Od dziś zamiast choineczki niechaj w aucie pachną Panu skarpeteczki! (choć Święta blisko) – rymnęło mi się…

Wysyłamy w dniu dzisiejszym na Pana adres domowy. Całkowicie za darmo, rzecz jasna.

Pozdrowienia –

Kazik

2 komentarze do “3x TAK!”

 1. Libidiasz  on Grudzień 13th, 2007

  Zasadniczo to do używania skarpetek „antyzapachowych” zostałem zmuszony. Dostałem je w prezencie. Byłem bardziej niz sceptyczny ale życie zweryfikowało…

  W maju 2007 wracałem z Malborka do Krakowa przez Sandomierz autem bez klimy. Ciepło trochę było. Tak z 40 przy otwartym oknie. Pepsi grzała się do temperatury zupy w godzinkę.

  Gdybym powiedział że nóżka mi się nie spociła to bym skłamał. Była mokra jak cała reszta cielska ale nawet po zdjęcie skarpet zapaszku nie było. Dalej nie wierzę ale… od tego czasu bardzo polubiłem niektóre gratisy.

  No i w podobnych przypadkach słowo „antyzapachowe” piszę już bez cudzysłowów 🙂

 2. Tomasz  on Czerwiec 21st, 2008

  Swoje pierwsze skarpetki antyzapachowe kupiłem przez portal aukcyjny Allegro.pl i byłem bardzo mile zaskoczony. Faktycznie skarpetki były antyzapachowe, nawet po kilku dniach noszenia w pracy (buty robocze założone non stop przez 8 godzin). Teraz zamówiłem kolejne skarpetki ale już bezpośrednio w sklepie internetowym i jestem pewien, że nie zawiodę się. Polecam wypróbowanie każdemu sceptykowi, nic nie tracicie, a możecie tylko zyskać: komfort, brak skrępowania przy zdejmowaniu butów np. w towarzystwie w czyimś mieszkaniu, oraz przede wszystkim zdrowie.


Zostaw odpowiedź