Pierwsze opinie na temat srebra w butach

Testy bioaktywnych skarpetek z przędzy z alg morskich z jonami srebra Silver Seacell ruszyły. Najpierw oczywiście przetestowaliśmy w gronie własnym. Wyniki rewelacyjne! Jednak, jak wiadomo , dla każdej matki jej dziecko jest najpiękniejsze, choćby nie wiadomo jak szpetne było.
Dlatego najważniejsze są opinie naszych klientów. Bezstronne i obiektywne.

Oto próbka:

„Skarpetki sprawdzone przez osobę chorą na cukrzycę jak i „zwykłego śmiertelnika”, przez kobietę i mężczyznę i każda z tych osób mówi tylko jedno „TO ABSOLUTNIE FANTASTYCZNY PRODUKT!!!”. Nic więcej chyba nie muszę dodawać! Dziekuję!” (komentarz odnosi się do zakupionych skarpetek: bioaktywne skarpetki zdrowotne SILVER SEACELL algi morskie i jony srebra oraz Skarpetki antyzapachowe zdrowotne DEOMED BAMBOO bambusowe

My też dziękujemy. Cieszy nas, że bez względu na płeć, wiek, kolor skóry lub przekonania religijne nasze skarpetki DZIAŁAJĄ.

Czekamy na dalsze opinie! Nagrody też czekają 🙂

Zwyczajowo wysyłamy testerom nasze pachnące skarpetki w nagrodę za poniesiony trud. Całkowicie za darmo. Jak wyglądają i do czego służą można zobaczyć tutaj.

Z pozdrowieniami jak zwykle –

Kazik

1 odpowiedź do “Pierwsze opinie na temat srebra w butach”

  1. Witold  on Czerwiec 18th, 2012

    często przed dokonaniem zakupu szukam opini na temat produktu. Już dawno nie kupiłem czegoś tak dobrego, czegoś co mógłbym z takim przekonaniem polecić innym w ramach rewanżu za ich opinie. Chodzi mi o Wasze skarpetki. Od kilku lat już nie kupuję żadnych innych. Ostatnio kupiłem SILVER SeaCell i DeoMed BAMBOO. Rewelacja.
    Mam kłopot z potliwością stóp, nie mogę mieć ściągacza, uczulenia nie wiadomo na co itd.
    To wszystko załatwiam dzięki Waszym (moim!!!) skarpetkom :).
    Dziękuję.


Zostaw odpowiedź