Sockscity.co.uk

Wirtualne miasteczko Skarpetkowo vel Sockscity zatacza coraz szersze kręgi i przenosi swój sukces poza granice Polski, wchodząc wkrótce na rynek brytyjski. Prócz funkcjonującego obecnie Sockscity.com zostanie w trzecim kwartale b.r. uruchomiony sklep w domenie Sockscity.co.uk.

Oferta będzie skierowana zarówno dla rdzennych brytyjczyków jak i dla Polaków mieszkających na Wyspach.

Sklep tak jak i jego polski oraz globalny odpowiednik zostanie zbudowany na Platformie Istore, a cały projekt ułatwia fakt, iż w najnowszej wersji oprogramowania Platformy, w wersji Mstore 4.0 panel administracyjny sklepu  opracowany został także w wersji angielskojęzycznej. W przyszłości będzie więc możliwe oddanie zarządzania sklepem partnerowi z Wielkiej Brytanii, który nie będzie musiał znać koniecznie języka polskiego, aby zarządzać sprzedażą i promocją sklepu.

W ten sposób zamówienia z adresem wysyłkowym do Wielkiej Brytanii będą realizowane przez partnera w Wielkiej Brytanii, natomiast zamówienia z adresem wysyłkowym do Polski (składane przez Polaków mieszkających na Wyspach i wysyłane rodzinie w Polsce np. jako prezent) będą realizowane przez jednostkę macierzystą w Polsce.

Sklep w domenie brytyjskiej co.uk jest odpowiedzią na rosnącą ilość zamówień płynących z Wielkiej Brytanii.

Zostaw odpowiedź