Krejzi Krajzis

Ostatnio ogromną furorę robi w naszym kraju straszliwie brzmiące, bardzo brzydkie słowo na „k”.  O dziwo wcale to nie jest swojskie „kurwa” ani nawet „kurwa mać”.  Słowo jest nie tylko brzydkie, ale też w obleśny sposób oślizgłe, lepkie, na domiar złego włochate i upierdliwie czepia się wszystkiego i wszystkich. Króluje w mediach i na towarzyskich spędach zakrapianych wódeczką. To słowo to „kryzys”.  Przyczyna i skutek wszystkiego, co tylko może nam przyjść do głowy.  Uzasadnienie wszelkich bolączek byłych, przewidywanych, tudzież będących w trakcie.  Perwersyjny biczyk na seksowne tyłeczki rozrzutnych małżonek jak również czasem i małżonków. Doskonała zasłona dymna dla działań niechcianych lub nawet i chcianych, lecz niekoniecznie pożądanych.

A co mi pokazała wyszukiwarka po wpisaniu brzydkiego słowa na „k”:

Jak przetrwać Kryzys?

Skorzystaj z darmowych porad
Kwalifikowany Specjalista Feng Shui

Planujesz wakacje?

Kryzys kryzysem,
a odpocząć trzeba!

a nawet:

Promocja na Wiosnę

od 119 zł za osobę, Konferencja
Szkolenie, Gratis Pokój.

Czyli wychodzi na to, że nie ma się czym przejmować. Jeśli masz biznes – jest doskonała okazja aby na fali kryzysu pokaźnie go podtuczyć. Jeśli nie masz biznesu – nie martw się,  jedź na wakacje i odpocznij sobie, ewentualnie zmień wystrój mieszkania to ci przejdzie.

My też w takim układzie rzeczy ośmielamy się ochoczo zapiać :

Pomożemy ci w kryzysie!

Szukasz rozwiązań na kryzys? Kliknij się po skarpetki do Skarpetkowa! Można je bez prania nosić kilka dni: zaoszczędzisz na proszku i rachunkach za prąd (znowu mają podnieść ceny). Porzuć stary nawyk kupowania luksusowych chińskich czy tureckich skarpetek z bazarku za jedyne 1,99 za parę: teraz nie stać cię na to, aby po kilku praniach skarpetki swe wyrzucać!

No dobrze, a jak ktoś powie, że problemu z tym nie ma?

Kup kryzysowe skarpetki antyzapachowe!

Jedną oddaj przyjacielowi, a drugą z nich schowaj na czarną godzinę: w razie bankructwa banku będziecie mogli w antyzapachowej skarpecie przechowywać pieniądze!

Wszak pecunia non olet, czy to w czasach kryzysu czy prosperity 😉

2 komentarze do “Krejzi Krajzis”

  1. Artur  on Marzec 16th, 2009

    Skarpetki do zmieniania a nie do chowania pieniędzy!

  2. Artur  on Marzec 16th, 2009

    antykryzysowi.pl pozdrawiają.


Zostaw odpowiedź