Męskie sposoby na kryzys

Kryzysowego wątku ciąg dalszy. Nie sposób dzisiaj pisać o czymś innym, pomimo odruchów wymiotnych. Wysokie obcasy opisały otóż ostatnio jak sobie radzą kobiety z kryzysem. Amerykańskie co prawda, ale to co amerykańskie prędzej czy później pojawia się u nas. Bądżmy zatem zwarci i gotowi. Jankeskie niewiasty mianowicie zbierają się  w domu jednej z nich, przynoszą sterty łachów nieznoszonych jeszcze do końca i się wymieniają. No fajnie. Ale czy wyobrażacie sobie facetów robiących podobne spotkania w celu wymiany użytych skarpetek, gaci, garniturów lub krawatów? Zgroza trzeszczy w zębach!

Mało tego – hitem w zamorskich krajach stało się wspólne urządzanie składkowych kolacji, wspólne robienie zakupów w kilka rodzin w discouncie, wspólne strzyżenie w domu przez fryzjera. Razem nie tylko raźniej, ale jak się okazuje także taniej. Zmyślne te kobitki.

Pomyśleliśmy sobie zatem, że warto zrobić coś dla facetów. I to nawet nie amerykańskich, tylko naszych, polskich i swojskich. No dobra, dla kobiet też – one w końcu też noszą skarpetki, chociaż nie tak namiętnie i nie tak przymusowo jak my. Ponieważ nie mamy jak wymieniać się skarpetkami – najlepszy sposób by jakoś przetrwać kryzysowe czasy to wspólne ich zakupy. Skarpetki w większych ilościach, w atrakcyjnych pakietach – za wysyłkę płaci się raz (czasem wcale – wpiszcie w formularzu zamówienia kod rabatowy z naszej strony głównej), zaś po jej nadejściu dzielimy się pakietowymi zakupami z bliźnimi. Nawet gratis może od firmy wysyłkowej skapnąć, np. w pakiecie 15 par jest jedna gratis. Można zrobić losowanie komu ją dać.  Zakupy społecznościowe jednym słowem. Shopping 2.0.

Mamy nadzieję, że sposoba się wam taka idea.  W ramach eksperymentu wprowadziliśmy w Skarpetkowo.pl pakiety najpopularniejszych modeli:

Skarpetki bawełniane Deo z dzielnicy klasycznej – w pakiecie 15 par

Skarpetki bambusowe Deo Med Bamboo z dzielnicy zdrowotnej  – w pakiecie 10 par

Skarpetki sportowe Sport Deo z dzielnicy sportowej – w pakiecie 10 par.

Jeśli pomysł okaże się trafiony – wprowadzimy również inne modele w pakietach.  Nie zapominajcie, że tylko do 2 kwietnia obowiązuje podany na naszej stronie głównej kod rabatowy, a od 1 kwietnia Poczta Polska zamiast robić żarty na prima aprilis – kryzysowo podnosi ceny na swoje usługi, więc później już tak tanio nie będzie, właśnie dostaliśmy nowy cennik, który zjeżył nam po prostu włosy, o całej reszcie nie wspominając  🙁

Pozdrawiam wiosennie –

Kazik

1 odpowiedź do “Męskie sposoby na kryzys”

  1. BlogiPrezenty  on Lipiec 10th, 2009

    Inspirujące 🙂


Zostaw odpowiedź